MekHQ - moja relacja z kampanii Against the Bot

Czyli BT na ekranie
Awatar użytkownika
MvB
Vice Admiral
Vice Admiral
Posty: 1805
Rejestracja: 2013-07-31- 11:57

Re: MekHQ - moja relacja z kampanii Against the Bot

Post autor: MvB »

Przestań się tym tak przejmować, bo to jest jednak wciąż bardziej nakładka do zarządzania niż pełnoprawna gra.

Zresztą z realnym zarządzaniem finansami i zasobami Battletech jakoś zawsze był na bakier.
Potraktuj GM jako "siłę wyższą" (protektorów, sponsorów, kontakty z przeszłości itp.) a sama kampanię bardziej fabularnie. Może nawet jakiegoś AAR-a zacznij pisać. Myślę, że da Ci to większą satysfakcję niż kolejna przegrana walka z nie do końca przemyślanymi cyferkami.
Obrazek in principio erat Verbum... Veni, vidi, Verbum vicit

Awatar użytkownika
Brathac
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 9025
Rejestracja: 2013-07-31- 11:08
Lokalizacja: Łódź

Re: MekHQ - moja relacja z kampanii Against the Bot

Post autor: Brathac »

MvB pisze: 2021-09-29- 14:53 Przestań się tym tak przejmować, bo to jest jednak wciąż bardziej nakładka do zarządzania niż pełnoprawna gra.

Zresztą z realnym zarządzaniem finansami i zasobami Battletech jakoś zawsze był na bakier.
Potraktuj GM jako "siłę wyższą" (protektorów, sponsorów, kontakty z przeszłości itp.) a sama kampanię bardziej fabularnie. Może nawet jakiegoś AAR-a zacznij pisać. Myślę, że da Ci to większą satysfakcję niż kolejna przegrana walka z nie do końca przemyślanymi cyferkami.
What he said.
Weź sobie ściagnij darmowe zasady Chaos Campaign i działaj według tego.
Obrazek
"The Bible is quite specific about killing, it is somewhat fuzzier on the subject of kneecaps". - Shepherd Book

josel
Ensign
Ensign
Posty: 141
Rejestracja: 2021-06-08- 16:58

Re: MekHQ - moja relacja z kampanii Against the Bot

Post autor: josel »

Ale te zasady mają tylko 8 stron,to wygląda raxzej jak wprowadzenie do czegoś większego,nie wiem czy napewno pobrałem co trzeba,jak byś mógł podesłać link dla porównania byłbym wdzięczny.

Awatar użytkownika
SeeM
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3979
Rejestracja: 2013-07-31- 19:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: MekHQ - moja relacja z kampanii Against the Bot

Post autor: SeeM »

josel pisze: 2021-10-01- 13:51Ale te zasady mają tylko 8 stron,to wygląda raxzej jak wprowadzenie do czegoś większego,nie wiem czy napewno pobrałem co trzeba,jak byś mógł podesłać link dla porównania byłbym wdzięczny.
Chaos Campaign został już nieco bardziej dopracowany i opisany w podręczniku Campaign Operations. Opisałem go odrobinę w artykule https://solaris7.pl/2016/01/09/prowadze ... la-bojowa/ .

Może pora wrócić do tematu i opracować Total Chaos nieco bardziej kompleksowo. System daje radę.
+

josel
Ensign
Ensign
Posty: 141
Rejestracja: 2021-06-08- 16:58

Re: MekHQ - moja relacja z kampanii Against the Bot

Post autor: josel »

Dzięki,bo tak bez zasad to glupio trochę jak ma się gm.

josel
Ensign
Ensign
Posty: 141
Rejestracja: 2021-06-08- 16:58

Re: MekHQ - moja relacja z kampanii Against the Bot

Post autor: josel »

Jak napisałem w innym poście,do MM ver.0.49.12 dodano edytor kompani znacznie ułatwiający i przyspieszający start,ale dalej dostaje wpiernicz od botów,nawet na ultragreen😒

ODPOWIEDZ