[W-wa] Krańcowe Boje

Trwające i zakończone kampanie
Awatar użytkownika
Roar
Commander
Commander
Posty: 528
Rejestracja: 2016-05-20- 11:24

Re: [W-wa] Krańcowe Boje

Post autor: Roar »

Dobra jadę. Mam nadzieje że na miejscu kogoś zastanę ;)
- Dowódco otoczyli nas!
- Dobrze teraz już nam nie uciekną.

Awatar użytkownika
Roar
Commander
Commander
Posty: 528
Rejestracja: 2016-05-20- 11:24

Re: [W-wa] Krańcowe Boje

Post autor: Roar »

No i odbyło się nasze spotkanie połączone z grą. Wielkie dzięki dla SeeM-a za poświęcony czas i organizacje zabawy.
Jutro może wrzucę ze dwie fotki.

Bitwa ciekawa ale jak to my - byliśmy raczej ostrożni. Nasze dwie lance zaatakowały konwój przewożący ważnego jeńca. Przeciwko naszym Mechom mieliśmy dwa pojazdy opancerzone (transportowce), trzy plutony wojska, dwa czołgi typu Scorpion oraz Catapultę i Atlasa.
Tym razem kostki odmawiały współpracy i we wszystkich czterech czy pięciu turach przegraliśmy inicjatywę. SeeM przezornie na koniec zostawiał ruch Atlasa co trzymało nas w szachu. Jednakże pozwoliło to dobrać się do Catapulty. Ta wreszcie po ulewie ognia (jednakże mniej skutecznego niż się spodziewaliśmy) legła, a pilot się katapultował. Transportowce SeeMa zdecydowały się na odważny ale samobójczy atak taranem na nogi naszego Hunchbacka. Jeden został przecięty laserem w trakcie ataku, a drugi po nieudanym taranowaniu kopnięty co zakończyło ostatecznie jego karierę. Czołgi odszczekiwały się z działka ac5 dość skutecznie rysując nam wypucowane pancerze na lżejszych Mechach. Pierwszy uległ dość szybko po zmasowanym ogniu Hunchbacka, Thunderbolta i Quickdrawa. Ostatni czołg otoczony wypuścił więźnia. a załodze pozwoliliśmy odejść na piechotę. Piechota wroga również z początku odważnie zaatakowała Thunderbolta ale po przypieczeniu z miotacza szybko straciła chęci do dalszej walki. Atlas ostrzeliwał kogo się dało ale z dość marnym skutkiem. Natomiast rewelacyjnie wyszedł mu kopnięcie z przewagi wysokości w naszego Grasshoppera, co dla tego drugiego skończyło się tragicznie. Kopnięta Głowa zapewne przeleciała kilkadziesiąt jak nie kilkaset metrów...
- Dowódco otoczyli nas!
- Dobrze teraz już nam nie uciekną.

Awatar użytkownika
Hiena
Rear Admiral
Rear Admiral
Posty: 1224
Rejestracja: 2016-04-25- 6:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: [W-wa] Krańcowe Boje

Post autor: Hiena »

Jako obserwator z cywilbandy, która przez przypadek znalazła się w pobliżu tego starcia potwierdzam, że tak właśnie było. Zwycięstwo uczczono grabieżą wszystkiego co metalowe i co posiada jakąkolwiek wartość na rynku :)

Awatar użytkownika
Roar
Commander
Commander
Posty: 528
Rejestracja: 2016-05-20- 11:24

Re: [W-wa] Krańcowe Boje

Post autor: Roar »

A tak. Zapomniałem dodać że Hiena zaszczycił nas obecnością. Niestety nie zapałał uczuciem do BT tylko coś cały czas gadał o FT :(
Załączniki
kd1.jpg
kd2.jpg
kd3.jpg
- Dowódco otoczyli nas!
- Dobrze teraz już nam nie uciekną.

Awatar użytkownika
Hiena
Rear Admiral
Rear Admiral
Posty: 1224
Rejestracja: 2016-04-25- 6:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: [W-wa] Krańcowe Boje

Post autor: Hiena »

Dajcie mi samoloty, gunshipy i helikoptery a polatam i w battletechu :)

Awatar użytkownika
Spellsinger
Chief Warrant Officer
Chief Warrant Officer
Posty: 90
Rejestracja: 2014-12-29- 11:23

Re: [W-wa] Krańcowe Boje

Post autor: Spellsinger »

Ależ proszę, choćby:
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Dajcie mu Anhury albo Karnovy z ekipami BattleArmorów do wysadzenia w jakiś taktycznie ważnych punktach z obstawą Warriorów i Cavalry... a na deser moje ulubione: lanca LRM Carrierów z dwoma helikopterami zwiadu do wyznaczania celów :-D

Awatar użytkownika
Kret
Admiral
Admiral
Posty: 2451
Rejestracja: 2013-08-16- 12:34

Re: [W-wa] Krańcowe Boje

Post autor: Kret »

Hiena pisze:Dajcie mi samoloty, gunshipy i helikoptery a polatam i w battletechu


Obrazek

Obrazek

Latanie w CBT jest super. Im większa krowa tym więcej emocji.

Lehto
Rear Admiral
Rear Admiral
Posty: 1402
Rejestracja: 2013-08-01- 8:54

Re: [W-wa] Krańcowe Boje

Post autor: Lehto »

a gdzie zawieszenie od TAU?

Awatar użytkownika
Roar
Commander
Commander
Posty: 528
Rejestracja: 2016-05-20- 11:24

Re: [W-wa] Krańcowe Boje

Post autor: Roar »

Ja tam myślałem że chciałeś dopisać się do kampanii Letho a ty o jakimś podwoziu. Daj spokój - Kapitan Wrona podwozia nie potrzebuje.
- Dowódco otoczyli nas!
- Dobrze teraz już nam nie uciekną.

Lehto
Rear Admiral
Rear Admiral
Posty: 1402
Rejestracja: 2013-08-01- 8:54

Re: [W-wa] Krańcowe Boje

Post autor: Lehto »

już się pogubiłem w tych kampaniach ...
Seem, zrób jakieś resume

ODPOWIEDZ