Command: Modern Air Naval Operations

PC, konsole i inne
Online
Awatar użytkownika
Brathac
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 9005
Rejestracja: 2013-07-31- 11:08
Lokalizacja: Łódź

Command: Modern Air Naval Operations

Post autor: Brathac »

Ponieważ mi Harpun nie działa to nabyłem sobie Command: Modern Air and Naval Operations (CMANO) czyli jego duchowego następcę. Właśnie tłukę tutoriale powietrzne.
Na screenie salwa Sparrowów lecąca w stronę syryjskich MiGów-25 :twisted:
cmano 1 (2).jpg
Obrazek
"The Bible is quite specific about killing, it is somewhat fuzzier on the subject of kneecaps". - Shepherd Book

Awatar użytkownika
Hiena
Rear Admiral
Rear Admiral
Posty: 1224
Rejestracja: 2016-04-25- 6:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Harpoon

Post autor: Hiena »

Czy mi się wydaje czy tam jest straszny micro management?

Online
Awatar użytkownika
Brathac
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 9005
Rejestracja: 2013-07-31- 11:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Harpoon

Post autor: Brathac »

Nie aż taki straszny. Wszystko opiera się na ustawieniach doktryny.
Obrazek
"The Bible is quite specific about killing, it is somewhat fuzzier on the subject of kneecaps". - Shepherd Book

Online
Awatar użytkownika
Brathac
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 9005
Rejestracja: 2013-07-31- 11:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Command: Modern Air Naval Operations

Post autor: Brathac »

Dobra zaczynam ostateczny tutorial walki powietrznej
W bazie Ramat mam 2x F-22, 6 F-35I, 4x F-14D z Phoenixami, 6x F-15I Raam, 6x F-16I Sufa, 4x F-15C, 2x F-15A Baz, 2x Gulfstreamy G550 AEW Nahshon (AWACSy), 2 tankowce B-707 Saknayee i 2x drony EW Hermes 900. Zignorujcie historyczną nieprawidłowość sił to tylko tutorial. Celem będzie wroga formacja bombowców H-6, Su-30 osłaniana przez MiGi 23, 25 i 29 i chińskie J-10 od strony Syrii.

Rozpoczynam klasycznie. Wysyłam w powietrze AWACSa, tankowiec, patrol dronów i parę F-15 do osłony granicy.
cmano A.jpg
Włączenie radarów wskazuje od razu kilka kontaktów, ale uwaga, to mogą być cywile. Parę razy wysłałem z rozpędu rakiety w stronę jakiejś Cessny. :lol: Trzeba ustawić w rozkazach aby strzelać wyłącznie do celów Hostile.
cmano B.jpg
Moje samoloty powoli startują.
cmano C.jpg
Widać aktywne radary moich F-15. Czerwony krąg to zasięg rakiet (Sparrowy)
cmano D.jpg
Jak widać radary zidentyfikowały samolot jako cywilną Cessnę i oznaczyły go na zielono. Ale te żółte w górnym prawym rogu to pewnie MiGi
cmano E.jpg
I bam, pierwszy wrogi namiar. Rosyjski AWACS A-50 Mainstay. Wyślemy na niego Raptory.
cmano F.jpg
Optoelektronika Raptorów znajduje o wiele więcej celów. Odpalone zostają pierwsze AMRAAMy
cmano G.jpg
Patrzcie jak sie cwaniaki prześlizgnęły. Na szczęście można zmienić ręcznie klasyfikację celów na hostile.
cmano H.jpg
I bam! Pierwszy Flogger gryzie piach. Bateria Patriotów wali do Foxbatów! Niestety nieskutecznie.
cmano I.jpg
Celów się namnożyło. Muszę wysłać w powietrze kolejne samoloty. Phoenixy skutecznie przerzedzają atak.
cmano J.jpg
Ale nie na tyle aby Su-30 nie odpaliły rakiet przeciwradarowych. Wyłączam radary naziemne!
cmano K.jpg
F-15tki wystrzelały sie z rakiet BVR. Zostały dwa J-10, dwa Su-30 i MiG-29. Przeciwko H-6 wysyłam parę F-35. Rezerwa myśliwców musi poradzić sobie z myśliwcami przeciwnika.
cmano L.jpg
Raptory walą do AWACSa i Jammera Tu-16
cmano M.jpg
Obrazek
"The Bible is quite specific about killing, it is somewhat fuzzier on the subject of kneecaps". - Shepherd Book

Online
Awatar użytkownika
Brathac
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 9005
Rejestracja: 2013-07-31- 11:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Command: Modern Air Naval Operations

Post autor: Brathac »

W powietrzu gęsto od chińskich rakiet. Na szczęście mój jammer działa i żadna nie trafia.
cmano N.jpg
Ostatni J-10 zaraz sklei AMRAAMa.
cmano O.jpg
No i zostały same bezbronne H-6
cmano P.jpg
Obrazek
"The Bible is quite specific about killing, it is somewhat fuzzier on the subject of kneecaps". - Shepherd Book

ODPOWIEDZ