EterTech #1 i o samej audycji...

Audycje SeeMa :)
Awatar użytkownika
SeeM
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3979
Rejestracja: 2013-07-31- 19:36
Lokalizacja: Warszawa

EterTech #1 i o samej audycji...

Post autor: SeeM »

Zrobiłem pierwszy odcinek naszej stacji radiowej o Battletechu. Piszcie co się nie podoba, to zmienię i może ktoś chciałby się dołączyć do robienia drugiej części?

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=3XdoCRDGWUc

Ucięło mi 11 sekund fajnego "outro". No nic, nie chce mi się wysyłać tego ponownie, może nastepnym razem niczego nie skosi.
Ostatnio zmieniony 2014-06-17- 22:00 przez SeeM, łącznie zmieniany 1 raz.
+

Lehto
Rear Admiral
Rear Admiral
Posty: 1404
Rejestracja: 2013-08-01- 8:54

Re: O samej audycji...

Post autor: Lehto »

muszę przesłuchać jeszcze raz bo ... jakbyś mógł robić odcinki o połowę krótsze, za dużo informacji do przyswojenia przy 1 posiedzeniu.
co do zasady uważam, że bv też nie jest idealnym rozwiązaniem ale balansuje w jakiś sposób rozgrywkę, co jest ważne dla początkujących graczy. generalnie wolę scenariusze, tam nie ma to już takiego znaczenia.
co do pozostałego wywodu jestem za :) tylko żeby to zrealizować i czerpać z tego przyjemność to trzeba grać conajmniej 1 w miesiącu. jak gramy 4-5 razy w roku + konwent, to każdy chce wystawić mechy (do tej pory grałem tylko może 6-8 modelami) i się powyżywać :lol: o planowaniu nie ma co nawet myśleć.

Awatar użytkownika
Brathac
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 9025
Rejestracja: 2013-07-31- 11:08
Lokalizacja: Łódź

Re: O samej audycji...

Post autor: Brathac »

Zajefajny pomysł. Tylko faktycznie nieco za długie. Rób częściej ale krótsze. :)
Obrazek
"The Bible is quite specific about killing, it is somewhat fuzzier on the subject of kneecaps". - Shepherd Book

Awatar użytkownika
ManganMan
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3476
Rejestracja: 2013-07-31- 12:58
Lokalizacja: Lębork

Re: O samej audycji...

Post autor: ManganMan »

SeeM pisze:Zrobiłem pierwszy odcinek naszej stacji radiowej o Battletechu. Piszcie co się nie podoba, to zmienię i może ktoś chciałby się dołączyć do robienia drugiej części?

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=3XdoCRDGWUc

Ucięło mi 11 sekund fajnego "outro". No nic, nie chce mi się wysyłać tego ponownie, może nastepnym razem niczego nie skosi.


Prawie jak podcast :)
Aczkolwiek tak się zastanawiam nad uruchomieniem naszej własnej stacji w internetach :ugeek:
Obrazek

Forumowy Dekker / GG: 6893006
In case of doubt: Fire everything! 😈

Awatar użytkownika
Brathac
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 9025
Rejestracja: 2013-07-31- 11:08
Lokalizacja: Łódź

Re: O samej audycji...

Post autor: Brathac »

Facebook domaga się EterTecha w wersji mp3. ;)
Obrazek
"The Bible is quite specific about killing, it is somewhat fuzzier on the subject of kneecaps". - Shepherd Book

Online
Awatar użytkownika
Ryoken
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 4929
Rejestracja: 2013-07-31- 13:08

Re: O samej audycji...

Post autor: Ryoken »

Proponuję ruszyć z projektem ale musi być to 15-20 minut na odcinek :).
postaram się nagonić chłopaków z MWO na pomysły/występy gościnne. Przykład? Wywiad z Nessusem (lub innymi członkami z dawnego 2NIC) o starych czaasach w MW4 Merc, o ligach jakie były itp. Wywiad można podzielić na części i puszczać w kolejnych odcinkach podcastu.
No i masa tematów z MWO też wyjdzie - klasach, o mechach, o mapkach, balansie, nowościach, wywiady personalne (typu nazywam się tak i tak, uwielbiam dakka mechy, walczę w tym i w tym, nie lubię Davionów etc etc. mamy nową kobitkę w oddziale - będzie pikantnie bo rasowy z niej żołnierz z ciętym językiem :lol: ).
Poza tym jakieś recki podręczników, starych, nowych, whatever.
Do tego jakieś klimatyczne AAR z gier w MegaMeka?

Co do odcinka:
- ofcors za długi ;) dla mnie zaleta, dla większości pokolenia TL;DR niestrawne, stąd to musi być coś podzielone na 3-4 częsci trwające 3-5 minut,
- Comstar był rozjemcą kontraktów w czasach świetności Galatei, kiedy jeszcze WD nie posiadali Outreach to było to centrum najemników, później kontrakty szły przez MRBC, w Jihadzie (po zniukowaniu Outreach) różnie - reaktywowano Galateę, Northwind, Arc Royal, Antallos nawet + Astrokaszy i kilka innych mercenary/pirate hubów ;) (w ostatnich dwóch miesiącach przeczytałem WSZYSTKO o najemnikach w BT :P),
- ten "prawnik" to w zasadzie nazywa się chyba tactical officer, podaje nie tylko dane zwiadu/intel o misji (w końcu tactical) ale także negocjuje/renegocjuje kontrakty, nie jestem pewien, w książkach mgliście o tym, ale za to w Mechcomanderze 2 oraz w MW4 Merc sporo tego.
- zaopatrzeniowiec - zbrojmistrz jw. w grach ten co się podnieca klanówkami i salwadżem nowym (w pierwszym MC też jest i w Vengeance) :mrgreen: ,
- mała jednostka najemników (w sile do kompanii) rzadko istnieje dłużej niż 6 miesięcy ;), ale faktycznie z punktu widzenia logistyki to dobry deal, gorzej z uzupełnieniem strat,
- regiment najemniczy poza udziałem w inwazji można podzielić i dywersyfikować jego użycie ;),
- ja już mam swój oddział najemników od dawna ;) czeka na release :twisted: ,
- Grasshopper jest idealny :P,
- Jagermech :lol: .

Poproszę władnych o zrobienie nowego tematu w dziale BT i przeklejenie postów.
Mail: ryoken3050@gmail.com
GG: 6279290
http://ryoken3050.deviantart.com

Obrazek

HIT HARD! HIT FAST! HIT OFTEN!

Awatar użytkownika
Brathac
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 9025
Rejestracja: 2013-07-31- 11:08
Lokalizacja: Łódź

Re: O samej audycji...

Post autor: Brathac »

Proszę się nie śmiać z JagerMecha. Odpowiednio stosowany może zrobić kuku.
Obrazek
"The Bible is quite specific about killing, it is somewhat fuzzier on the subject of kneecaps". - Shepherd Book

Awatar użytkownika
ManganMan
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3476
Rejestracja: 2013-07-31- 12:58
Lokalizacja: Lębork

Re: O samej audycji...

Post autor: ManganMan »

Ryoken pisze:Poproszę władnych o zrobienie nowego tematu w dziale BT i przeklejenie postów.


Proszę bardzo ;)
Dodatkowo pozwoliłem zmienić sobie temat (jakby nie pasowało to zostawiam Brathacowi pole do popisu :D)
Obrazek

Forumowy Dekker / GG: 6893006
In case of doubt: Fire everything! 😈

Awatar użytkownika
wezuwiusz
Chief PettyOfficer
Chief PettyOfficer
Posty: 33
Rejestracja: 2014-04-24- 14:58

Re: O samej audycji...

Post autor: wezuwiusz »

super pomysł i klimat! słucha się dobrze do tego:

www.game-oldies.com/search/node/battletech

Awatar użytkownika
Kret
Admiral
Admiral
Posty: 2451
Rejestracja: 2013-08-16- 12:34

Re: O samej audycji...

Post autor: Kret »

Gdybym mogl sie na cos przydac, rozkazuj.

ODPOWIEDZ