Krótko o systemie

Co nie pasuje powyżej
Awatar użytkownika
Admiral Petrarch
Commander
Commander
Posty: 577
Rejestracja: 2013-12-10- 21:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Krótko o systemie

Post autor: Admiral Petrarch »

Obecnie „Full Thrust” nie jest systemem szczególnie popularnym. Taki stan rzeczy według fanów tego bitewniaka jest bolesny i niesprawiedliwy. Dlatego społeczność FT na „pełnym ciągu” podjęła szereg działań promocyjnych, które jak mamy nadzieję reaktywują go jak Feniksa z popiołów. Więcej informacji o tym jak wejść w ten system znajdziecie tu.

Źródło fragmentu http://petrarchboard.blogspot.com/2012/ ... hrust.html

Należy zwrócić uwagę że pisałem to jakieś 6 lat temu. Przez ten czas nie mówię że bardzo dużo się zmieniło, ale jeździmy z Full Thrustem na konwenty, Mechworld wydało starter, pracują nad podręcznikiem itp.

Jak dla mnie to nie wspomniałeś o jednej, bardzo istotnej rzeczy, a mianowicie o tym jak bardzo prosty sposób Full Thrust jest konwertowalny i adaptowalny do dowolnego z uniwersów ScFi. Każdy, podkreślam każdy jest w stanie rozgrywać bitwy i scenariusze ze swoich ulubionych uniwersów: Star Wars, Babylon 5, Star Trek, Battlestar Galactica .... To jest mega. Nie jesteśmy ograniczeni do jednego i słusznego uniwersum. To zasady są tak świetne że własnie nas nie ograniczają. Na drugi plan przeniósłbym kwestię ruchu kinowego czy wektorowego, bo oba są świetne i oba umożliwiają niezłą zabawę.

Awatar użytkownika
Rocy7
Captain
Captain
Posty: 825
Rejestracja: 2016-04-12- 22:35
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka

Re: Krótko o systemie

Post autor: Rocy7 »

Admiral Petrarch pisze:Jak dla mnie to nie wspomniałeś o jednej, bardzo istotnej rzeczy, a mianowicie o tym jak bardzo prosty sposób Full Thrust jest konwertowalny i adaptowalny do dowolnego z uniwersów ScFi.
dodałem do opisu.

ODPOWIEDZ