Pytania o system

Co nie pasuje powyżej
Ramzeseba
Seaman
Seaman
Posty: 10
Rejestracja: 2015-11-14- 11:15

Re: Pytania o system

Post autor: Ramzeseba »

Ja nie mam jeszcze czym manewrować hehe, ale mogę was umówić z moimi i wpaść pooglądać.

Mamy klub www.warzag.pl i lokal w Dąbrowie Górniczej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Admiral Petrarch
Commander
Commander
Posty: 577
Rejestracja: 2013-12-10- 21:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Pytania o system

Post autor: Admiral Petrarch »

A gdzie znajduje się siedziba klubu ? W Sosnowcu jeszcze w czasach szkoły średniej stworzyłem razem z kilkoma znajomymi i jednym nauczycielem klub w ZSEiI na Jagiellońskiej.

Awatar użytkownika
Z Enterprise
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 4228
Rejestracja: 2014-01-05- 11:46

Re: Pytania o system

Post autor: Z Enterprise »

Ramzeseba pisze:Ja nie mam jeszcze czym manewrować hehe, ale mogę was umówić z moimi i wpaść pooglądać.

Mamy klub http://www.warzag.pl i lokal w Dąbrowie Górniczej.


Wal do Babilona, on miał jakies floty do sprzedania - http://solaris7.com.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=1066

Ramzeseba
Seaman
Seaman
Posty: 10
Rejestracja: 2015-11-14- 11:15

Re: Pytania o system

Post autor: Ramzeseba »

Sam klub ma lokal z Dąbrowie Górniczej na ul. Perlej. To na granicy z Będzinem. Z Sosnowca jest kilku członków.
Obrazek

Ramzeseba
Seaman
Seaman
Posty: 10
Rejestracja: 2015-11-14- 11:15

Re: Pytania o system

Post autor: Ramzeseba »

psborsuk pisze:ScanFed to dobry wybór, sam mam ich modele, i uważam je za jedne z najładniejszych.


Co myślisz o takim zakupie:
- starter fleet
- 1 sdn
- 1 bbh
- 1 cvs

Starczy do gry na początek?
Obrazek

Awatar użytkownika
psborsuk
Admiral
Admiral
Posty: 2082
Rejestracja: 2013-08-03- 20:45
Kontakt:

Re: Pytania o system

Post autor: psborsuk »

Ramzeseba pisze:
psborsuk pisze:ScanFed to dobry wybór, sam mam ich modele, i uważam je za jedne z najładniejszych.


Co myślisz o takim zakupie:
- starter fleet
- 1 sdn
- 1 bbh
- 1 cvs

Starczy do gry na początek?

Przy założeniu, że ScanFed nie ma BB, tylko BBH, to będziesz miał takie 2. Do tego lotniskowiec i superdrednot. Jak dla mnie super, tylko nie zapomnij o myśliwcach - proponuję wziąć po 2 skrzydła lekkich i ciężkich.
Ewentualnie, w przypływie gotówki możesz dołożyć 1 CE i 1 CH, ale to już niekoniecznie.

Awatar użytkownika
Admiral Petrarch
Commander
Commander
Posty: 577
Rejestracja: 2013-12-10- 21:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Pytania o system

Post autor: Admiral Petrarch »

Ja swoją przygodę z flotami które posiadam zaczynałem zawsze od Startera + CVE (później dokupowałem po 2 skrzydła lekkich i ciężkich myśliwców dla każdej z flot) .
Wyjątkiem jest NAC czekające w stoczni na swoją kolej gdzie tam udało mi się zdobyć trochę inny zestaw wraz z Superdreadnoughtem. Taki uzupełniony starter to na prawdę wystarczająca jak na początek kompozycja floty. A pamiętam jak jeszcze robiłem na bardzo bardzo samym początku modele z kartonu :P

Awatar użytkownika
Admiral Petrarch
Commander
Commander
Posty: 577
Rejestracja: 2013-12-10- 21:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Pytania o system

Post autor: Admiral Petrarch »

Co do samych zakupów jeszcze, warto wspomnieć że zbliżają się święta, co prawdopodobnie znów przyniesie ze sobą promocje i inne profity. Przy tworzeniu dużych zamówień grupowych dostaje się tez jakieś bonusy w postaci jakiś dodatkowych modeli itp.

Awatar użytkownika
psborsuk
Admiral
Admiral
Posty: 2082
Rejestracja: 2013-08-03- 20:45
Kontakt:

Re: Pytania o system

Post autor: psborsuk »

Ok, ponieważ Admirał pozostawił mi uprawnienia moda, to wrócę do swojej roboty z czasów starego Sola - moderacji działu Full Thrust. Reszty działów tykał nie będę, są inni, lepiej przygotowani.
Dlatego też uprzejmie proszę skończyć nic nie wnoszącą wymianę geograficznych poglądów, i przejść do meritum sprawy. Posty nie związane z tematem będę kasował.
:twisted:

Ramzeseba
Seaman
Seaman
Posty: 10
Rejestracja: 2015-11-14- 11:15

Re: Pytania o system

Post autor: Ramzeseba »

Admiral Petrarch pisze:Co do samych zakupów jeszcze, warto wspomnieć że zbliżają się święta, co prawdopodobnie znów przyniesie ze sobą promocje i inne profity. Przy tworzeniu dużych zamówień grupowych dostaje się tez jakieś bonusy w postaci jakiś dodatkowych modeli itp.


Dzięki za info. Czekamy jeszcze na jednego chętnego do gry, aby złożyć zamowienie wiec może wystrzelimy sie w jakieś promo.
Obrazek

ODPOWIEDZ