Dropfleet Commander

Co nie pasuje powyżej
Awatar użytkownika
Brathac
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 9025
Rejestracja: 2013-07-31- 11:08
Lokalizacja: Łódź

Dropfleet Commander

Post autor: Brathac »

https://www.kickstarter.com/projects/ha ... -commander

Hawk Wargames robi nową gierkę. Macza w niej palce Andy Chambers. Ten od BFG.
Obrazek
"The Bible is quite specific about killing, it is somewhat fuzzier on the subject of kneecaps". - Shepherd Book

Awatar użytkownika
SeeM
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3979
Rejestracja: 2013-07-31- 19:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dropfleet Commander

Post autor: SeeM »

Pozostaje tylko szczerze pogratulować, produkt z najwyższej półki i kasa się sypnęła. Ale nie w moim guście.

Nie orientujecie się kto ma dzisiaj prawa autorskie na Descent Freespace? To jest dopiero materiał na bitewniaka.
+

Awatar użytkownika
Z Enterprise
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 4228
Rejestracja: 2014-01-05- 11:46

Re: Dropfleet Commander

Post autor: Z Enterprise »

Andy Chambers - miły gość, miałem z nim kiedyś lunch przy okazji releasu 5 ed 40k, którą robił. Dalej go lubisz, Brathacu? :P
SeeM - jak masz mechanikę, to ci znajdę wydawcę który takie prawa może nabyć. Ostatnio trochę się tą tematyką bawiłem.

Awatar użytkownika
Brathac
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 9025
Rejestracja: 2013-07-31- 11:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Dropfleet Commander

Post autor: Brathac »

A czemu miałbym go lubić/nie lubić? Jest mi kompletnie obojętny.
Obrazek
"The Bible is quite specific about killing, it is somewhat fuzzier on the subject of kneecaps". - Shepherd Book

Awatar użytkownika
Z Enterprise
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 4228
Rejestracja: 2014-01-05- 11:46

Re: Dropfleet Commander

Post autor: Z Enterprise »

Bo na co dzień w stosunku do GW zachowujesz się jak treehugger wobec McDonaldsa, stąd pytanie. I wielkie zdziwienie, skoro ci obojętny ktoś taki jak Chambers, odpowiednik Rona McD. Skąd to dwójmyślenie?
Skoro GW jest z automatu "fuj" (oprócz gier, których już nie wspierają, oczywiście :P) to ktoś kto był ich frontmenem i napisał zasady największych ich hitów nie może przecież stworzyć czegoś co nie będzie "fuj". Bo te hity są przecież "fuj", prawda? Jak więc gra którą PISZE Chambers może być czymś, czym Brathac się zachwyca?
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Awatar użytkownika
Brathac
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 9025
Rejestracja: 2013-07-31- 11:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Dropfleet Commander

Post autor: Brathac »

Z, teraz wróć do pierwszego posta i przeczytaj go jeszcze raz, tylko tym razem ze zrozumieniem.

Czy ja napisałem tam coś w stylu: OMG! Hawk Wargames wydaje nową gierkę o bitwach w kosmosie!! I jeszcze ją pisze Andy Chambers!!! Normalnie sikam w majty jak czternastoletnia panienka na koncercie Justina Biebera!! ?

Czy z kronikarskiego obowiązku napisałem neutralną krótką notkę o nowym projekcie i podałem trzy suche fakty?

Niczym się nie zachwycam. Jeśli kiedyś wpadnie mi w ręce instrukcja, to się z nią zapoznam i wyrażę o niej swoją opinię. I to że napisał ją człowiek który stworzył którąś tam edycję kasowydymacza nie będzie miało dla mnie żadnego znaczenia.
Obrazek
"The Bible is quite specific about killing, it is somewhat fuzzier on the subject of kneecaps". - Shepherd Book

Awatar użytkownika
Babilon
Lieutenant
Lieutenant
Posty: 276
Rejestracja: 2014-06-12- 16:27
Lokalizacja: Kraków, Warszawa
Kontakt:

Re: Dropfleet Commander

Post autor: Babilon »

Nie wiem jak wy chłopaki ale ja biorę udział w tym Kickstarterze gra zapowiada się fantastycznie model okrętów są piękne Sama gra też zapowiada się bardzo ciekawie do tej pory nie spotkałem się z grą kosmiczną w której akcja toczyłaby się w atmosferze planet. Jeśli chcielibyście dowiedziec się czegoś o zasadach to zobaczcie kanał Beasts of War na youtube albo na stronie kickstartera. Zbieram modele tez do innej gry Hawk Wargames (dropzone commander) gra jest świetna mogę tylko polecać. Modele mi osobiście podobają się bardzo. Jedna frakcja nawet ma mechy. Co do Andiego Chambersa i GW ... ja mam osobiście sentyment. Jak by nie było to GW spłodziło Warhammera fantasy od którego zaczęła się moja przygoda z rpg i bitewniakami, do dziś gram i prowadzę rpga a przez lata grałem w kilka gier GW dziś już nie wspieranych niemniej bardzo dobrych i wspominanych przezemnie z sentymentem.

Awatar użytkownika
Z Enterprise
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 4228
Rejestracja: 2014-01-05- 11:46

Re: Dropfleet Commander

Post autor: Z Enterprise »

Ja też tak zaczynałem - od RPGa Pierdycji ale bitewniaków (choć w sumie wcześniej od rpga był BT) nie tykałem przez lata. I sentyment będzie zawsze także do bitewnego młotka, bo żywił mnie przez kilka lat.

Awatar użytkownika
Babilon
Lieutenant
Lieutenant
Posty: 276
Rejestracja: 2014-06-12- 16:27
Lokalizacja: Kraków, Warszawa
Kontakt:

Re: Dropfleet Commander

Post autor: Babilon »

Obrazek

Awatar użytkownika
Babilon
Lieutenant
Lieutenant
Posty: 276
Rejestracja: 2014-06-12- 16:27
Lokalizacja: Kraków, Warszawa
Kontakt:

Dropfleet Commander

Post autor: Babilon »

Obrazek

ODPOWIEDZ