Nowo przybyli

Witamy wszystkich nowych MechaWojowników i dowódców Gwiezdnych Flot. W tym temacie zapraszamy was do krótkiego przedstawienia się i napisania kilku słów na swój temat :)
Awatar użytkownika
SeeM
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3979
Rejestracja: 2013-07-31- 19:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowo przybyli

Post autor: SeeM »

Yaneczek pisze: 2022-07-25- 17:48Z powodu długiej przerwy i znaczącego rozwinięcia świata BattleTech (grałem w wersję polską Encore/Fasa a o rozszerzeniach mogłem tylko pomarzyć) pozwolę sobie na razie "przysłuchiwać się" bardziej doświadczonym Mechawojownikom :)
Cześć. Bez przesady z tym rozwijaniem. Możemy pograć Mechami i nawet się nie zorientujesz, że zasady się zmieniły, bo się nie zmieniły.
+

Narmer
Leading Seaman
Leading Seaman
Posty: 17
Rejestracja: 2021-11-01- 5:42

Re: Nowo przybyli

Post autor: Narmer »

Witaj z powrotem :)

Awatar użytkownika
Tyr_Carter
Able Seaman
Able Seaman
Posty: 14
Rejestracja: 2022-08-15- 18:48

Re: Nowo przybyli

Post autor: Tyr_Carter »

Hej wszystkim,

Jestem Tyr. Mieszkam w Krakowie i w battletecha pogrywam głównie przez tts i megameka od jakiegoś roku. Również jestem obrzydliwym klanuchem

Pomurnik
Officer Student
Officer Student
Posty: 1
Rejestracja: 2022-10-24- 18:02

Nowy gracz z Krakowa

Post autor: Pomurnik »

Cześć wszystkim, mam na imię Dawid i stawiam swoje pierwsze kroki z Battletechem w Krakowie :) Na razie jestem posiadaczem boxa startowego od Catalyst, więc powiedzmy, że jestem przywódcą najemników krążącym gdzieś po Wewnętrznym Kręgu ;)

Awatar użytkownika
SeeM
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3979
Rejestracja: 2013-07-31- 19:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy gracz z Krakowa

Post autor: SeeM »

Pomurnik pisze: 2022-10-24- 18:05Cześć wszystkim, mam na imię Dawid i stawiam swoje pierwsze kroki z Battletechem w Krakowie :) Na razie jestem posiadaczem boxa startowego od Catalyst, więc powiedzmy, że jestem przywódcą najemników krążącym gdzieś po Wewnętrznym Kręgu ;)
Nie najgorzej. Ja zaczynałem jako wydziedziczony. Witaj.
+

Narmer
Leading Seaman
Leading Seaman
Posty: 17
Rejestracja: 2021-11-01- 5:42

Re: Nowo przybyli

Post autor: Narmer »

Kraków serdecznie wita :)

Adrian Warszawa
Cadet 2nd Year
Cadet 2nd Year
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-06- 20:27

Re: Nowo przybyli

Post autor: Adrian Warszawa »

Czesc,

Znalazlem stara instrukcje Battletech z 1993 i zakupilem zestaw startowy do gry i troche figurek.
Moj poziom zaawansowania jest obecnie ponownie bazowy.
Dajcie znac gdzie mozna w Warszawie zagrac/jak ktos jest zainteresowany rozgrywka prosba o wiadomosc

Awatar użytkownika
psborsuk
Admiral
Admiral
Posty: 2082
Rejestracja: 2013-08-03- 20:45
Kontakt:

Re: Nowo przybyli

Post autor: psborsuk »

Czołem! Myślę, że niedługo przejmie Cię SeeM i spółka, więc o brak chętnych do gry raczej nie powinieneś się martwić.

Awatar użytkownika
SeeM
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3979
Rejestracja: 2013-07-31- 19:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowo przybyli

Post autor: SeeM »

Adrian Warszawa pisze: 2022-11-06- 20:30Dajcie znac gdzie mozna w Warszawie zagrac/jak ktos jest zainteresowany rozgrywka prosba o wiadomosc
Cześć. Mógłbym pyknąć w Battletecha raz, czy dwa. (-: Czy czwartek 10 około 18:00 Ci pasuje? Mamy zaprzyjaźnioną gralnię, gdzie spotkania figurkowe są głównie w czwartki.
+

Adrian Warszawa
Cadet 2nd Year
Cadet 2nd Year
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-06- 20:27

Re: Nowo przybyli

Post autor: Adrian Warszawa »

SeeM pisze: 2022-11-07- 8:24
Adrian Warszawa pisze: 2022-11-06- 20:30Dajcie znac gdzie mozna w Warszawie zagrac/jak ktos jest zainteresowany rozgrywka prosba o wiadomosc
Cześć. Mógłbym pyknąć w Battletecha raz, czy dwa. (-: Czy czwartek 10 około 18:00 Ci pasuje? Mamy zaprzyjaźnioną gralnię, gdzie spotkania figurkowe są głównie w czwartki.
Cześć, chętnie, podaj proszę nazwę/adres miejsca. Powinno się udać w podanym terminie.

ODPOWIEDZ