Temat Ogólny

Tylko tematy związane z MwO.
josel
Ensign
Ensign
Posty: 141
Rejestracja: 2021-06-08- 16:58

Re: Temat Ogólny

Post autor: josel »

Postanowiłem ostatnio przerzucić się z wysłużonego Higlandera na coś nowego.Mój wybór padł na MAL-1R,mech oprócz fajnego wyglądu(jest taki symetryczny co mi się podoba)ma kilka zalet,które docenią wszyscy grający artylerią,4xMissile hardpoint pozwala zamontować nawet do 4 wyrzutni LRM-20,ale ja osobiście uważam,że wystarczy 4x15,szybciej się ładują,mniej grzeją i zostaje więcej miejsca na amunicję.Drugą ważną zaletą jest wysokie umiejscowienie tych hardpointów,więc nie będziecie trafiać w osłony(tak jak często zdarzało mi się w Higlanderze).Ma też kilka wad,np.trochę słabszy pancerz niż "góral"i brak jumpjet-ów jak ktoś chciałby poskakać.Testuję go od wczoraj i na razie nie żałuję wydanych c-bills.Trzeba go tylko "wyskilować" na max i będzie zabijał.(już zabija :lol: ).Polecam dla każdego artylerzysty.
Ps.I amunicję trzeba mu wiaderkami donosić bo żre jak koń owies :lol:
Ostatnio zmieniony 2021-07-07- 18:07 przez josel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SeeM
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3979
Rejestracja: 2013-07-31- 19:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Temat Ogólny

Post autor: SeeM »

josel pisze: 2021-07-07- 15:39Postanowiłem ostatnio przerzucić się z wysłużonego Higlandera na coś nowego.Mój wybór padł na MAL-1R,mech oprócz fajnego wyglądu(jest taki symetryczny co mi się podoba)ma kilka zalet,które docenią wszyscy grający artylerią
Kiedyś w Ravenie byłem całkiem niezłym spoterem. Jak się nie umie grać, to chociaż przeciwników naświetlałem.
+

Awatar użytkownika
ManganMan
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3476
Rejestracja: 2013-07-31- 12:58
Lokalizacja: Lębork

Re: Temat Ogólny

Post autor: ManganMan »

SeeM pisze: 2021-07-07- 17:17 Kiedyś w Ravenie byłem całkiem niezłym spoterem. Jak się nie umie grać, to chociaż przeciwników naświetlałem.
No właśnie też mam podobnego, tyle że raczej uzbrojonego w wyrzutnię NARC (której swoją drogą ostro znerfili prędkość pocisku), w innym mam LRM-15 ( :lol: ), a w jeszcze innym - ER Large Laser. Pamiętam do tej pory jak w pojedynku z innym Ravenem na Polarze zaskoczyłem go swoim ERLL, gdyż przeciwnik miał prostszy LL i nie sięgał do mnie. A tak to jeszcze mam wariant herosowy (Huginn) z karabinami i dwoma SRM-4 oraz Jump Jetami. Jeszcze uczę się nim grać; zdaje się być typowym "podgryzaczem".

A tak to TAGa używam właśnie na takich "podgryzaczy", jak jeszcze mam na pokładzie Streak SRM. :mrgreen:

EDIT: Akurat miałem mecz z samym (podobno) p. Pardoe, którego (podobno) Brathac zna.

Obrazek

Niestety, dostaliśmy łupnia. :x

Obrazek
Obrazek

Forumowy Dekker / GG: 6893006
In case of doubt: Fire everything! 😈

josel
Ensign
Ensign
Posty: 141
Rejestracja: 2021-06-08- 16:58

Re: Temat Ogólny

Post autor: josel »

Czesć.Ja mam takie szybkie pytanie.Jak robię drop decka do faction play to żeby dodać mechy klanowe muszę grać klanem?Bo teraz mam House Steiner,a jak zmienię to jakieś kary dostaję?.Tak pytam bo nie bawiłem się nigdy w FP,zawsze tylko szybkie misje.

Awatar użytkownika
ManganMan
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3476
Rejestracja: 2013-07-31- 12:58
Lokalizacja: Lębork

Re: Temat Ogólny

Post autor: ManganMan »

josel pisze: 2021-07-12- 2:24 Czesć.Ja mam takie szybkie pytanie.Jak robię drop decka do faction play to żeby dodać mechy klanowe muszę grać klanem?Bo teraz mam House Steiner,a jak zmienię to jakieś kary dostaję?.Tak pytam bo nie bawiłem się nigdy w FP,zawsze tylko szybkie misje.
Tak.
Obrazek

Forumowy Dekker / GG: 6893006
In case of doubt: Fire everything! 😈

Awatar użytkownika
ManganMan
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3476
Rejestracja: 2013-07-31- 12:58
Lokalizacja: Lębork

Re: Temat Ogólny

Post autor: ManganMan »

Aktualizacja jest przewidziana na 21 września przynosi wiele zmian, m.in.:

Kaustyk (Caustic Valley) przechodzi "remont", podobnie jak HPG Manifold i Kanion

Rakiety z Rocket Launcher otrzymują "reverse falloffa", tj. obrażenia od 0 do maksa proporcjonalnie do odległości do celu do 50m (podobnie ma PPC i LPPC obecnie z dystansem 90m), dodatkowo ich zasięg jest zwiększony na sztywno do 500m;

Niektóre modele Flea, Vindicator, Hatamoto-Chi mają zwiększy górny pułap silnikowy; natomiast DireWolf Prime został naprawiony (nie można już ładować ECMa do CT).

https://mwomercs.com/news/2021/09/2550- ... tember2021
Obrazek

Forumowy Dekker / GG: 6893006
In case of doubt: Fire everything! 😈

Online
Awatar użytkownika
Ryoken
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 4929
Rejestracja: 2013-07-31- 13:08

Re: Temat Ogólny

Post autor: Ryoken »

Mail: ryoken3050@gmail.com
GG: 6279290
http://ryoken3050.deviantart.com

Obrazek

HIT HARD! HIT FAST! HIT OFTEN!

Awatar użytkownika
ManganMan
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3476
Rejestracja: 2013-07-31- 12:58
Lokalizacja: Lębork

Re: Temat Ogólny

Post autor: ManganMan »

No i wróciłem do tłuczenia mechów.

Obrazek
Obrazek

Forumowy Dekker / GG: 6893006
In case of doubt: Fire everything! 😈

Awatar użytkownika
VIRKOWSKI
Seaman
Seaman
Posty: 10
Rejestracja: 2019-12-30- 16:09
Lokalizacja: TYCHY

Re: Temat Ogólny

Post autor: VIRKOWSKI »

Mi ostatnio się mega dobrze ciśnie Yelo-Wangiem, w końcu jest bardziej użyteczny przez dopakowanie armora.

https://www.youtube.com/watch?v=2_zjgNiYAGI&t=195s

Awatar użytkownika
ManganMan
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posty: 3476
Rejestracja: 2013-07-31- 12:58
Lokalizacja: Lębork

Re: Temat Ogólny

Post autor: ManganMan »

Żeby nie było :lol:

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Forumowy Dekker / GG: 6893006
In case of doubt: Fire everything! 😈

ODPOWIEDZ