Nowo przybyli

Witamy wszystkich nowych MechaWojowników i dowódców Gwiezdnych Flot. W tym temacie zapraszamy was do krótkiego przedstawienia się i napisania kilku słów na swój temat :)
Awatar użytkownika
Hiena
Commander
Commander

Re: Nowo przybyli

Postautor: Hiena » 2018-05-20- 19:53

McJakub pisze:Witam wszystkich serdecznie!
Powiedziałem na Pyrkonie, że się zarejerstruje, więc jestem. Dla tych co nie byli, bardzo lubię 6mm i zamierzam zacząć coś robić w 3mm.
Mam nadzieję, że uda się coś pograć w niedalekiej przyszłości.

Siemanko! :)
Wpisz w profilu skąd jesteś bo wtedy łatwiej sie zmówić na granie.

Awatar użytkownika
ManganMan
Admiral
Admiral

Postautor: ManganMan » 2018-05-20- 22:40

McJakub pisze:Witam wszystkich serdecznie!
Powiedziałem na Pyrkonie, że się zarejerstruje, więc jestem. Dla tych co nie byli, bardzo lubię 6mm i zamierzam zacząć coś robić w 3mm.
Mam nadzieję, że uda się coś pograć w niedalekiej przyszłości.

Polecam zagrać w Megameka :)
Obrazek
When in doubt / W razie wątpliwości:
Reactor Online, Sensors Online, Weapons Online, All (functioning) systems: Nominal :ugeek:

Solarisowy Discord (w razie padu TS'a): https://discord.gg/Kpd6MrN

Drek
Officer Cadet
Officer Cadet

Postautor: Drek » 2018-06-02- 10:19

Witam Mechawojowników.
Trochę dziwię się sam sobie że dopiero teraz się tu pojawiłem, bo o forum wiem od jakiegoś czasu.
Iskrą zapalną był tegoroczny Pyrkon, gdzie w "rozkładzie jazdy" pojawił się Battletech i co więcej w formie karcianej.
Od dawna nie grałem w nic z uniwersum Battletecha i chciałbym ten stan rzeczy zmienić.
Chętnie pogram zarówno w Classica, jak i w karciankę. Mam też sporo figurek do MW:DA, klan dominujący to Steel Wolves :-)
Jestem z Warszawy.

Awatar użytkownika
robsal
Vice Admiral
Vice Admiral

Postautor: robsal » 2018-06-02- 11:30

o witam z Piaseczna to już nawet blisko do mnie (Warka) mam cbt mwa i ccg ale za chwile 2-gie dziecię się pojawi (~2dni) wiec krucho z czasem będę miał.

Awatar użytkownika
SeeM
Fleet Admiral
Fleet Admiral

Postautor: SeeM » 2018-06-02- 19:22

Drek pisze:Jestem z Warszawy.
Mów do mnie jeszcze. :) Dark Age, ani kart nie posiadam, ale do klasyka mam trochę sprzętu. W przyszłą sobotę 16 VI mamy w planie spotkanie na Gladiusie. 9 VI też chcę pograć na Politechnice w Space Empires 4x. Jako, że nie jest to długa gra, warto taką partię poprawić Battletechem.
+

Awatar użytkownika
Hiena
Commander
Commander

Postautor: Hiena » 2018-06-02- 19:53

SeeM pisze:W przyszłą sobotę....

Chciałeś powiedzieć w sobotę 16go czyli za dwa tygodnie.

Drek
Officer Cadet
Officer Cadet

Postautor: Drek » 2018-06-03- 7:58

Na Gladiusie postaram się pojawić. Co do przyszłego tygodnia to dam znać na PW, czy uda mi się wyrwać.
Jak gracie w Classica, to czy figurka musi odpowiadać karcie mecha, czy raczej pełna dowolność?

Awatar użytkownika
SeeM
Fleet Admiral
Fleet Admiral

Postautor: SeeM » 2018-06-03- 8:48

Drek pisze:Na Gladiusie postaram się pojawić. Co do przyszłego tygodnia to dam znać na PW, czy uda mi się wyrwać.
Jak gracie w Classica, to czy figurka musi odpowiadać karcie mecha, czy raczej pełna dowolność?
Póki jest w miarę podobna, to problemu nie robię. :) Napisz, ale to może już w wątku o Warszawie, czym chcesz pograć, może akurat mam.
+

Awatar użytkownika
Brathac
Fleet Admiral
Fleet Admiral

Postautor: Brathac » 2018-06-03- 10:23

Drek pisze:Jak gracie w Classica, to czy figurka musi odpowiadać karcie mecha, czy raczej pełna dowolność?

Eee, my nie gramy na wyświg. Ja tam proksuję czym mam. Byle w tej samej kategorii wagowej.
Obrazek
"The Bible is quite specific about killing, it is somewhat fuzzier on the subject of kneecaps". - Shepherd Book

https://www.zeemaps.com/edit/cv0zId_xkF ... Z-ZrLVYyLq