II Gladius 16-17 VI

Coś się dzieje? Napisz o tym w tym temacie.
Awatar użytkownika
Hiena
Commander
Commander

Re: II Gladius 16-17 VI

Postautor: Hiena » 2018-05-25- 22:12

Raleen pisze:Czołem Panowie!

Przybyłem z misją rozeznania się jak tam sprawa wygląda z Waszą gotowością bojową na tegorocznego Gladiusa, ale widzę, że organizacja posuwa się do przodu. Przekazuję prośbę od Xardasa jak byście mu mogli przesłać zgłoszenie w tym tygodniu, byłoby dobrze. Zawsze też można puścić jakieś materiały o Waszych systemach, które będziecie pokazywać.

Pozdrawiam i do zobaczenia na Gladiusie!

Czy oprócz zgłoszenia na forum strategii jeszcze coś muszę zrobić?

Raleen
Petty Officer
Petty Officer

Postautor: Raleen » 2018-05-29- 17:02

Hiena - powinno wystarczyć ;)

Awatar użytkownika
Admiral Petrarch
Ltn-Commander
Ltn-Commander
Kontakt:

Postautor: Admiral Petrarch » 2018-06-02- 22:41

Dobra Panowie, myślę że się pojawię. Już wiem że nie mam innych planów na 16-17 VI tak więc spodziewajcie się pojawienia gwiezdnej floty w sektorze Gladius :-). SeeM, czy mam zgłosić Full Thrusta osobno czy podpiąć to jakoś pod Solaris VII ?

Awatar użytkownika
SeeM
Fleet Admiral
Fleet Admiral

Postautor: SeeM » 2018-06-03- 11:48

Admiral Petrarch pisze:Dobra Panowie, myślę że się pojawię. Już wiem że nie mam innych planów na 16-17 VI tak więc spodziewajcie się pojawienia gwiezdnej floty w sektorze Gladius :-). SeeM, czy mam zgłosić Full Thrusta osobno czy podpiąć to jakoś pod Solaris VII ?
Zgłoś osobno. Dopiero w tygodniu (po sezonie urlopowym) dowiem się, czy w ogóle będę mógł przyjść.
+

Awatar użytkownika
Admiral Petrarch
Ltn-Commander
Ltn-Commander
Kontakt:

Postautor: Admiral Petrarch » 2018-06-04- 22:39

Full Thrust zgłoszony :)

Awatar użytkownika
Brathac
Fleet Admiral
Fleet Admiral

Postautor: Brathac » dzisiaj- 8:49

I jak było? Raporty bitewne na portal poproszę!!
Obrazek
"The Bible is quite specific about killing, it is somewhat fuzzier on the subject of kneecaps". - Shepherd Book

https://www.zeemaps.com/edit/cv0zId_xkF ... Z-ZrLVYyLq

Awatar użytkownika
Hiena
Commander
Commander

Postautor: Hiena » dzisiaj- 11:46

Było fajnie. Azazel dał mi wycisk w What a tanker, razem z Azem uciekliśmy zombiakom a potem dostałem w DBA od Szwajcarów :D

Awatar użytkownika
SeeM
Fleet Admiral
Fleet Admiral

Postautor: SeeM » dzisiaj- 13:44

Brathac pisze:I jak było? Raporty bitewne na portal poproszę!!
Ja tam nie tyle przyszedłem pograć, co pokazać. Na stole stała wesoła rodzinka Mechów oraz innych figurek. Ludzie wybierali po jednej i graliśmy. Nie było niczego, czego by nie było ostatnio w Łodzi w tym dużym sklepie, zapomniałem jakim.

Naliczyłem siedem partii, po mniej więcej 30 minut każda. Przychodzili wapniaki od Encore, dzieciaki z tatami, ludzie chcący pobawić się fabułą, albo w jakąś kampanię oraz ludzie nie mający czasu na granie. Dla każdego miałem coś do pokazania, albo przynajmniej opowiedzenia. Ciężko znaleźć coś, czego nie da się zrobić w Battletechu.

1.jpg

2.jpg

4.jpg

Udało mi się zagrać 4 tury w Shadows in the Void oraz coś tam popykać w Bolt Action. Zaopatrzyłem się w małe bloki mieszkalne po ponoć okazyjnej cenie (ja się tam nie znam). Wieczorne spotkanie przy piwie było prawie tak fajne, jak nasze spotkania. Dowiedziałem się ciekawostek o handlu za wschodnią granicą, funkcjonowaniu policji w RPA oraz jaką amunicją niszczyć jakie czołgi.
+