Nowości figurkowe – marzec 2018

W marcu jak w garncu. Pojawiło się sporo nowych, ciekawych rzeczy. Zapraszam do lektury.

Alternative Armies

AA zaprezentowało dwa nowe zestawy Security Force Alpha, czyli zwykłych żołnierzy uzbrojonych w peemy lub wyrzutnie rakietowe.

Security Force Alpha

Brigade Models

U Brygadzistów marzec stał pod znakiem nowości dla uniwersum Hammer’s Slammers zarówno w skali 6mm jak i 15mm. W pierwszej skali mamy trzy nowe blowery: czołg M2A2, czołg dowódczy M2A5 oraz pojazd z wyrzutniami rakiet plot. M9A16. Natomiast w skali 15mm możemy nabyć samobieżny moździerz A21M Mortar Jeep oraz nową wersję transportera M9 – M9A3 róźniącą się od podstawowej M9A1 uzbrojeniem, tu mamy lasery i railguny. Ciekawostką są także trzy nowe zestawy do wzbogacania pojazdów – trójlufowe powerguny, zestaw dźwigów dla pojazdów inżynieryjnych oraz kosze dla wież pojazdów wykonane z fototrawionych blaszek.

M2A2 i M2A5

A21M i M9A3

Ion Age

Do sprzedaży trafiła nowa wersja pojazdu Mullo, który dostępny jest zarówno w jako bojowy wóz piechoty jak i transporter opancerzony. Można go nabyć w trzech odmianach napędu – kołowy, gąsiennicowy i antygrawitacyjny.

Mullo

 

 

 

Khurasan Miniatures

Tym razem Khurasan poszedł w małe myśliwce dla floty federalnej oraz dla jaszczuropodobnych Garn. Znajdziecie je w sekcji Starships.

Myśliwce Federacji typu Bader
Myśliwce Garn

Ral Partha Europe

RPE tworzy nową linię istot z kosmosu w skali 15mm – Cindocytów. Na razie dostępne są dwa zestawy – dronów i dział zarodnikowych. Może być niezłe w połączeniu z kosmomózgami z lutego.

Działa zarodnikowe

 

Rebel Minis

Rebel Minis stworzyło szóstą i siódmą wersję swojego VIPERa wyposażając je w ramiona z pojazdów HAMR. Każdego VIPERA można nabyć w pozie statycznej oraz w marszu.

Viper Mk.6
Viper Mk.7

 

Strato Minis Studio

Strato Minis wreszcie doczekało się własnego sklepu. Więc jeśli interesują Was projektowane w 3D Mechy i kosmiczne myśliwce w skali 6mm, zerknijcie na ich ofertę.

Vanguard Miniatures

W skali 15mm mamy dwa nowe pojazdy dla Skinnerzów (czyli nie-Orków) w wersji kołowej i półgąsiennicowej. 15mm GorkaMorka? 😉

Skinnerz truck.

W skali 3-6mm można natomiast nabyć produkt z niegdysiejszego Kickstartera Gregster’s Lab, czyli budynki z gotyckiej linii Research Base. Zaś od Wasteland Games Studio, gotycką wieżę przeciwlotniczą (za grubą kasę).

Nad czym pracują naukowcy w Imperium?

Kickstartery

Firma World Forge Games wystartowała z projektem gry Armored Digital, w której gracze sterują futurystycznymi czołgami-dronami. W pudełku ma się znaleźć 8 czołgów w skali 15mm. Projekt został już ufundowany i ma jeszcze 8 dni na uruchomienie dodatkowych gadżetów.

Armored Digital

 

Jak zawsze, jeśli o czymś zapomniałem, dorzućcie info w komentarzu.

Pozdrawiam.

Brathac

 

Dodaj komentarz