Nowości figurkowe – luty 2018

Witajcie. Luty nie obfitował jakoś w mnogość nowości w świecie figurek sf w ulubionych przez nas skalach. Nie znaczy to jednak, że nic nowego się nie pojawiło. Zapraszam do lektury.

Iron Wind Metals

Nowe Mechy!! W lutym otrzymaliśmy możliwość zakupu nowego Enforcera III w wersji ENF-7D, Phoenix Hawka IIC 7, quada Jaguara, Cougara w wersji Prime i B w jednym zestawie oraz alternatywną wersję Omni Centuriona CN-11OD z toporem i tarczą.

Jaguar
Centurion CN-11OD

Alternative Armies

Móózg!! Ale tym razem nie chodzi o zombie tylko o kosmiczne mózgi! Możemy nabyć sobie drużynę mózgostworów oraz ich szefa – MegaMózga. Skala 15mm.Chyba kiedyś skorzystam. 😀

Kosmiczne Mózgi!

Brigade Models

W skali 15mm Brygadziści zaprezentowali wielkiego neo-sowieckiego pancernego potwora, czyli czołg Mammont. Ten dwulufowy czołg dostępny jest w trzech opcjach uzbrojenia: z klasycznymi działami, wielkimi gatlingami oraz z działami cząsteczkowymi.

Mammont

Z kolei flota EuroFedu powiększyła się o dwa nowe lotniskowce Revanche i Vaban, z których pierwszy przenosi na zewnętrznych mocowaniach szturmowe kutry Moustique, a drugi lekkie myśliwce Comet. Mamy także patrolowy monitor Montcalm i okręt wczesnego ostrzegania Surveillante, oraz promy transportowo-pasażerskie Cormoran.

Revanche i Vaban
Kutry Moustique
Patrolowce Montcalm i Surveillante
Promy Cormoran

Ion Age

Od Ion Age możemy nabyć kolejną drużynę kosmicznych wilkołaków Beotan z 1 Tessaranu, wyposażonych z podstawowe karabiny. Możemy także nabyć sobie od razu cały pluton z unikalną figurką zwiadowcy. Wszystko w skali 15mm. Przy okazji lekkie pojazdy bojowe Adder kosztują już tylko 3 funciaki.

Beotański zwiadowca

 

 

Khurasan Miniatures

Khurasan dołożył do linii obcych Soriog model Gundoga, czyli czworonożnego robota z ciężką bronią wsparcia. Można go znaleźć w sekcji 15mm sci-fi.

Gundog

 

Kickstartery

Bradley Miniatures wystartowało z projektem 6mm Legion vs. Colonies, w którym zamierza stworzyć kilka zamienników super-ciężkich czołgów do Epica. Projekt jest już ufundowany, ale ma jeszcze 12 dni do końca.

 

I to by było na tyle!

Pozdrawiam,

Brathac

3 myśli na temat “Nowości figurkowe – luty 2018

Dodaj komentarz