Nowości figurkowe – wrzesień 2017

Witam w kolejnej odsłonie nowości figurkowych. Zapraszam do lektury.

Assault Publishing

Nasza rodzima firma wystartowała z nowym projektem Shadows in the Void. To bitewniak dotyczący bitew kosmicznych myśliwców z modelami w skali 3mm. Aktualnie dostępne są dwie frakcje ludzka Konfederacja Zewnętrznych Kolonii oraz obcy z Protektoratu Esh-Aven. Niedługo powinna być także dostępna trzecia frakcja Postludzkiego Imperium Terrańskiego. Prócz samego podręcznika i pojedynczych modeli w ofercie znajdziedzie także startery dla obu frakcji (Konfederacja, Esh-Aven)  i zestaw dla dwóch graczy zawierający po cztery paczki figurek dla obu stron.

Myśliwce Konfederacji

 

Brigade Models

Brygadziści we wrześniu zaproponowali nam zestaw satelit do bitew kosmicznych oraz neo-sowiecki bojowy pojazd piechoty BMP-BM zarówno w skali 6mm jak i 15mm. Całkiem fajny pojazd który uzupełnia istniejącą już linię neo-sowieckiej Gwardii.

BMP-BM

W linii małych budynków (2-3mm) mamy także całkiem fajne kwartały budynków.

Małe budyneczki

Ral Partha Europe

Kolejne produkty niegdysiejszego Critical Mass Games trafiły do oferty RPE – tym razem są to wszystkie oddziały piechoty Khanatów Protolene oraz ciężki gravtank Arc Fleet. Ten to ładna bestia.

Gravtank Arc Fleet

Alternative Armies

 

Od AA w linii Laserburn (takie space-opera z lat 80 ubiegłego wieku) mamy całkiem fajny helikopter odrzutowy Scythe w skali 15mm.

Scythe

Ion Age

W Ion Age możemy nabyć nowe zestawy piechoty przygotowanej do działania w zimowych klimatach w skali 15mm. Dostępna jest drużyna strzelców, drużyna z cięższym sprzętem, oddział weteranów i oddział dowódczy. Możemy także kupic od razu cały pluton z unikalną figurką pani snajper.

 

Cold Climes Infantry

Przenosząc się z zimowych w pustynne klimaty (komuś Diuna?) możemy kupić całkiem fajne zestawy piaskowych czerwi zarówno w wersji małej jak i wielkiego robala.

Spice must flow…

 

Ground Zero Games

Oferta GZG poszerzyła się o cztery nowe zestawy dla Islamskiej Federacji: zestaw strzelców w arafatkach, operatorzy SAW, wyrzutni rakiet i snajperzy w kefijach, operatorzy SAW, wyrzutni rakiet i snajperzy w arafatkach (nie pytajcie, nakrycia głowy są różne) oraz gąsiennicowe motory z załogami w arafatkach.

Kefije

 

 

Arafatki

Kickstartery

Nasza rodzima firma Tereny do Gier wystartowała z akcją crowdfundingową dotyczącą trawiastych mat. Zostało jeszcze 9 dni więc możecie jeszcze wspomóc ufundowany już projekt.

Na dziś to wszystko. Jeśli o czymś zapomniałem, wrzućcie w komentarz.

Pozdrawiam

Brathac

Dodaj komentarz