Nowości figurkowe w skali 3-6mm – marzec – kwiecień 2017

Kolejne dwa miesiące minęły, czas na nowe podsumowanie figurkowych nowości. Jak zwykle najpierw skala 3-6mm.

MicroWorld Games

Od MicroWorld możemy nabyć sobie superciężkie pojazdy typu Ogre lub Bolo. Dostępne są cztery kadłuby i kilka rodzajów wieżyczek czy bocznych modułów uzbrojenia. Całość nie wychodzi tanio, ale na pewno efektownie. W linii New Terra znajduje się także piechota, czołgi lekkie, średnie i ciężkie, samobieżna artyleria i pojazd latający.

Eavy!!

Vanguard Miniatures

Tutaj mamy nową linię budynków zaprojektowaną przez Wasteland Game Studios. Większość z nich ma typowo gotycki charakter więc nadaje się głównie do Epica, ale jest też kilka uniwersalnych elementów np. kuliste zbiorniki na MPS.

Możemy także nabyć czołg typu Battlemaster czyli dowódczego nie-LandRaidera.

Nieco innny Battlemaster

Brigade Models

Brygadziści odświeżyli swoją linię pojazdów PacFedu w skali 6mm. Generalnie wygląd pojazdów nie uległ większym zmianom, ale nowe formy oznaczają nową jakość. Tutaj możecie obejrzeć pełną ofertę.

Gravpojazdy PacFedu

Linia Hammers Slammers w 6mm doczekała się nowych wersji czołgów M2A4UA z silniejszym opancerzeniem, transporterów M9A7, także ze wzmocnionym pancerzem i artylerii samobieżnej M53.

Nowością jest linia obcych Yenpalo w skali 6mm. Na razie dostępna jest paczka 24 figurek piechoty i czołg z napędem antygrawitacyjnym.

Yenpalo

Saynier Micro Toys

Turki zrobiły kilka nowych pojazdów: czołgi Kalkan i Arkun, wyrzutnię rakiet Firtina, i dwa wodno-lądowe pojazdy Ika-1 i Kapu. Toporne jak zwykle.

ZombieSmith

ZombieSmith sprzedaje owoc niewielkiego Kickstartera Soldurios w postaci dwóch zestawów nanożołnierzy – standardowych żołnierzy i elitarnych wojowników. Nie urywają.

Yakuzatek

Tyle udało mi się znaleźć. Jeśli macie coś jeszcze wrzućcie w komentarzach.

Pozdrawiam

Brathac

 

Dodaj komentarz