Pierwszy Teaser Battletecha

Jeżeli jeszcze nie wiecie: 1 czerwca rusza zamknięta beta Battletecha, prosto od wytwórni HBS. Pograć będzie mógł każdy, kto zapłacił już przynajmniej 50 dolarów za grę na Kickstarterze. Jak widać na filmach, pieniądze nie utonęły nigdzie po drodze i gra ma się już całkiem nieźle.

Nowy Battletech jest powrotem do korzeni. Studio jest znane głównie z serii Shadowrun Returns i mniej więcej tym jest nowa gra: starym, dobrym uniwersum podanym w ładnej oprawie audiowizualnej, dostępnym na dzisiejsze komputery i dla dzisiejszego gracza. Nad Battletechem pracuje wielu autorów Shadowruna, a całością kieruje Mike McCain, pod skrzydłami starych wyjadaczy: Mitcha Gitelmana (odpowiedzialnego za Mechcommandera) oraz Jordana Weismana – jednego z dwóch autorów Battletecha w 1984 roku.

Tymczasem dostaliśmy uroczą zajawkę oraz partię Mike McCain vs Mitch Gitelman, których mieliśmy już okazję wielokrotnie oglądać na raportach o postępach prac w YouTubowych kanałach HBS, No Guts No Galaxy  oraz HyperRPG. Mój ulubiony cytat Mitcha: “I’m not your bro, I’m your studio manager.” Trudno nie doceniać tego pięknego, dojrzałego poczucia humoru.

Jedna myśl na temat “Pierwszy Teaser Battletecha

Dodaj komentarz