Nowości figurkowe 10-15mm sierpień 2016

Witam w sierpniowym przeglądzie nowości figurkowych w skalach 10-15mm. Tak wiem, że mam lekką obsuwę. Na urlopie byłem. 🙂

Khurasan Miniatures

Od Khurasana możemy nabyć dwa nowe zestawy klasycznych “szarych” obcych. Dostępne są dwa zestawy – obcych badających i obcych szukających zwady. Dobre także do alternatywnego modernu w stylu Archiwum X.

Klasyka gatunku
Klasyka gatunku

Blotz

Dla wielbicieli budynków z laserowo ciętego mdfu mamy budynek nowoczesnego kina. Dostępny w skalach 10 i 15mm.

Ciekawe co grają?
Ciekawe co grają?

15mm.co.uk

Może trochę na granicy sf, ale dla urozmaicenia stołu lub do gier w Mutants and Death Ray Guns możemy zakupić zestaw morderczych roślin.

Motyka tu się nie zda na nic
Motyka tu się nie zda na nic

 

Brigade Models

Od Brygadzistów możemy kupić mały budynek (aka szopę) z linii Advanced Buildings oraz zestaw dodatków uzupełniających wygląd innych budynków z linii Desert Buildings.

Bankomat?
Bankomat?

Hawk Wargames

Dla Dropzone Commandera mamy następujące nowości: dla UCM alternatywną wersję Falcona w wersji wsparcia Falcon-B, dla Scourge latający pojazd wzmacniający inne jednostki – Overseer, dla PHR korzystający z nanotechnologii przeciwpancerny Aether Jetskimmer i uderzeniowy dropship Njord, dla Shaltari działo przeciwlotnicze dalekiego zasięgu Panther, zaś dla sił Resistance przeciwpancerny śmigłowiec Typhoon.

Typhoon
Typhoon

Dream Pod 9

Można preorderować już nowe zestawy startowe do Heavy Gear Blitz. W każdym mamy od 10 do 16 figurek z różnorodnymi opcjami dodatkowymi (wymienne bronie itp.). Zestawy są dla Północy, Południa, sił CEF i New Caprice. Jest też zestaw dla dwóch graczy z siłami Północy i Południa.

Zestaw dla dwóch graczy.
Zestaw dla dwóch graczy.

Two Hour Wargames

THW wydało odświeżoną i uzupełnioną wersję bitewniaka 5150 Star Army. Pdf za 17$, wersja drukowana 20$.

Na dziś to tyle. Pozdrawiam

 

 

4 myśli na temat “Nowości figurkowe 10-15mm sierpień 2016

Dodaj komentarz