II Zlot Battletecha

To już oficjalne. 🙂 Zapraszamy na II Ogólnopolski Zlot Battletecha, który odbędzie się w dniach 7-9 października w Klubie Dżentelnema w Warszawie. Tym razem bez nauki gry, bez pokazów, za to 3 dni czystej rozwałki.

W programie:

  • polowanie na Blakistów w formie minikampanii do Battletecha,
  • trzy minikonkursy z Jihadowymi Mechami do wygrania.
  • c.d.n…

Wstęp na Zlot jest bezpłatny. Na miejscu czeka na nas sześć wielkich blatów oraz własny magazynek na graty. Oficjalnie nocą Klub jest zamknięty, ale równie dobrze możemy grać całą noc. Przewidziany jest skromny poczęstunek oraz dostawa ciepłego obiadu, ale napoje 😉 kupujemy we własnym zakresie.

Ogłoszenie będzie aktualizowane w każdy piątek i dodawane będą nowe atrakcje.

Mapka: https://goo.gl/maps/tjnVRddgFNw

Stronka Klubu: https://pl-pl.facebook.com/gamingwarsaw/

Zapraszamy do przejrzenia wątków na forum:

Kontakt z organizatorem: 662 699 926, lub mail@lukaszposadowski.pl.


Piątkowa aktualizacja (9 IX).

Powstaje kącik retro komputerowy, poświęcony jednej tylko grze. W programie nocny maraton kampanijny oraz mały turniej. Jeżeli pamiętacie artykuły o budowaniu komputera z połowy lat ’90, wiecie o jaką grę chodzi. Jeżeli nie, to macie okazję nadrobić zaległości:


Piątkowa aktualizacja (16 IX).

Wpadasz z figurkami? Interesuje cię coś innego niż Battletech? Sprawdź na liście w wątku na forum: http://solaris7.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=1404.


Sobotnia – ups – aktualizacja (24 IX).

Przepraszam, że nie napisałem niczego wczoraj, ale po pracy padłem jak pies Pluto. 🙂 Przyjechały wasze nagrody. Podziękowania dla Brathaca za pomoc i jego zniżki.

nagrody


Niedzielna – ups – aktualizacja (2 X).

Nieco spóźniona, ostatnia aktualizacja. Tym razem dwie nowości:

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz