Nowości figurkowe – floty kosmiczne – czerwiec/lipiec 2016

sol7_70b

Witam w kolejnym przeglądzie figurkowym. Tym razem na tapetę bierzemy przeróżne kosmiczne latadełka.

Dream Pod 9

Dream Pod wypuścił 5 nowych zestawów Exo Armorów i 3 nowe zestawy myśliwców do Jovian Chronicles. Przy okazji macie też artykuł, w jaki sposób montować je na tych śmiesznych drucianych podstawkach.

Mini Mechy w kosmosie.

Spartan Games

Dla Firestorm Armada Spartanie przygotowali nowe zestawy dla OmniDyne: Grupę bojową z superpancernikiem i 3 korwetami, Grupę bojową wsparcia (6 korwet, 4 krążowniki) oraz Flotę patrolową (pancernik, 3 kanonierki, 6 korwet).

Superpancernik OmniDyne

Dla Halo Fleet Battles obie strony konfliktu otrzymały zestawy tokenów oznaczających grupy myśliwców, bombowców i desantowców. Tu macie zestaw dla UNSC a tu dla Covenantu.

Broadswordy, Longswordy i Pelicany

 

Assault Publishing

Assault Publishing podało trochę więcej szczegółów na temat figurek kosmicznych myśliwców które ostatnio pojawiały się w zajawkach na ich stronie. Dotyczą one nowej gry pod tytułem Shadows in the Void. Gra ma dotyczyć właśnie walk kosmicznych myśliwców. W podręczniku ma się znaleźć ostatecznie 5 ras, a na początku mają być dostępne dwie floty. Gra ma zawierać zarówno zasady do walki w przestrzeni jak i w atmosferze planet. Wkrótce postaram się wyciągnąć od MKG nieco więcej szczegółów.

Obrazek z testowej bitwy

Kickstartery

White Dragon Miniatures próbuje swych sił w bitewniakach kosmicznych zbierając fundusze na grę pt. Shattered Void. W grze mają ścierać się zespoły kosmicznych myśliwców. Zasady gry mają być darmowe. Stateczki wyglądają całkiem, całkiem.

Myśliwiec EEF Altair

 

Jeśli coś pominąłem, dajcie mi znać.

 

3 myśli na temat “Nowości figurkowe – floty kosmiczne – czerwiec/lipiec 2016

    1. Na razie nie planuję. Zasady będą w formie drukowanej (podręcznik + komplet żetonów, jak w przypadku Hind Commandera). Wolę zaoferować podręcznik i modele w przystępnych cenach, niż robić “darmowe” zasady i odbijać sobie na modelach.

Dodaj komentarz