Nowości figurkowe 3mm-6mm

Tym wpisem zamierzam rozpocząć nowy cykl artykułów pojawiających się na portalu, dotyczący nowości figurkowych w interesujących nas skalach. Planuję oddzielnie zajmować się mniejszymi skalami (3mm-6mm), średnimi (10mm-15mm) i modelami flot kosmicznych. Mam nadzieję, iż uda mi się przynajmniej raz w miesiącu opisać każdy z działów. Dziś zajmiemy się drobiazgami ;).

Khurasan Miniatures

Khurasan wypuścił serię Space Demons, czyli nie-Alienów, w skali 6mm. Dostępne są modele zwykłych wojowników, zwiadowców, król i królowa roju, oraz wielki xenowieloryb służący za biologiczny dropship.

Space Demons Warriors
Xenowhale

Brigade Models

Na Salute Brigade Models przygotował 3 nowe wieżowce do swojej linii futurystycznych budynków pustynnych. Do BattleTecha mogą być nieco za małe.

Wieżowce od Brigade Models

Oddział Ósmy

Na naszym rodzimym podwórku Oddział Ósmy dorzucił do linii sf w skali 3mm zestawy poduszkowców Pilum uzbrojonych w wyrzutnie rakiet i czołgi Cunningham.

Pilum GEV
Cunningham MBT

Iron Wind Metals

Jeśli chodzi o BattleTecha to od IWM możemy nabyć Cataphracta w prototypowej wersji CTF-0X, Flashmana FLS-8K (z możliwością zrobienia kilku wersji), Highlandera HGN-732, jedynego w swoim rodzaju Riflemana III RF-2A i z okresu Dark Age kapellańskiego Lu Wei Binga LN-4B, i kuritańskie Wendigo i Tenshi TN-10-O.

Tenshi

Saynier MicroToys

A z Turcji możemy zamówić tanie i proste poduszkowce – bewupy Aslan 2.

Aslan 2

The Miniature Architect

Od Miniature Architect, drobnego producenta laserowo ciętych w mdfie budynków, możemy nabyć zestaw małych sklepów i dość pokaźny most.

Bridge of Pain

Na dziś to tyle. Zapraszam do zgłaszania odpowiednich produktów do kolejnego newsa.

Brathac

 

4 myśli na temat “Nowości figurkowe 3mm-6mm

Dodaj komentarz